Mappy (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Default height
de: Standardhöhe

en: Default width
de: Standardbreite

en: Your location
de: Ihr Standort

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten
