Mappy (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Default height
fr: Hauteur par défaut

en: Default width
fr: Largeur par défaut

en: Your location
fr: Votre position

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
