Mappy (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Your location
nl: Uw locatie

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's
