Mappy (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Default height
pt: Altura padrão

en: Default width
pt: Largura padrão

en: Your location
pt: Sua localização

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
