Mappy (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Default height
hu: Alapértelmezés szerinti magasság

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Google Maps
hu: Google térképek

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
