MaPS Admin (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral
