MaPS Admin (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری
