MaPS Admin (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: First sidebar
id: Sidebar pertama
