MaPS Admin (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama
