MaPS Admin (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
