MaPS Admin (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra
