MaPS Admin (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral
