MaPS Admin (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Footer
ja: フッター

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー
