MaPS Admin (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង
