MaPS Admin (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Footer
ro: Subsol

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală
