MaPS Admin (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Footer
ar: التذييل

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول
