MaPS Admin (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Footer
lt: Poraštė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas
