MaPS Admin (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Footer
lv: Kājene

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla
