MaPS Admin (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Footer
nl: Voet

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk
