MaPS Admin (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala
