MaPS Admin (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Footer
sv: Sidfot

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten
