MaPS Admin (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Footer
vi: Phần chân

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)
