MaPS Admin (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel
