MaPS Admin (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка
