MaPS Admin (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Footer
cs: Patička

en: Local
cs: Místní

en: Fonts
cs: Fonty

en: Remote
cs: Vzdálená

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel
