MaPS Admin (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Footer
da: Sidefod

en: Local
da: Lokal

en: Fonts
da: Skrifttyper

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: First sidebar
da: Første sidepanel
