MaPS Admin (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Footer
de: Fußzeile

en: Local
de: Lokal

en: Fonts
de: Schriftarten

en: Remote
de: Entfernt

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste
