MaPS Admin (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη
