MaPS Admin (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Footer
et: Jalus

en: Local
et: Kohalik

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba
