MaPS Admin (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Local
fi: Paikallinen

en: Fonts
fi: Fontit

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki
