MaPS Admin (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Footer
fr: Pied de page

en: Local
fr: Locale

en: Fonts
fr: Polices de caractères

en: Remote
fr: A distance

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: First sidebar
fr: Première barre latérale
