MaPS Admin (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה
