MaPS Admin (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Footer
hr: Podnožje

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac
