MaPS Admin (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Footer
hu: Lábléc

en: Local
hu: Helyi

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv
