MaPS Admin (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Fonts
it: Caratteri

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: First sidebar
it: Prima barra laterale
