MaPS Admin (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Footer
pt: Rodapé

en: Fonts
pt: Tipos de letra

en: Remote
pt: Remoto

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral
