MaPS Admin (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Footer
ru: Подвал

en: Local
ru: Локально

en: Fonts
ru: Шрифты

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель
