MaPS Admin (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Footer
es: Pie de página

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias

en: First sidebar
es: Primera barra lateral
