MaPS Admin (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Footer
pl: Stopka

en: Local
pl: Lokalnie

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Help and messages
pl: Pomoc i wiadomości
