MaPS Admin (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Footer
sk: Päta

en: Local
sk: Lokálny

en: Fonts
sk: Písma

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec
