MaPS Admin (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель
