MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: All
af: Alle

en: Price
af: Prys

en: Code
af: Kode

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: The specified passwords do not match.
af: Die verskafde wagwoorde is nie dieselfde nie.

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
