MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: All
be: Усе

en: Code
be: Код

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: The specified passwords do not match.
be: Уведзеныя паролі не супадаюць.

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Installed %module module.
be: Усталяваны %module модуль.

en: Congratulations, you installed @drupal!
be: Віншуем, вы ўсталявалі @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
be: Прагледзь паведамленні вышэй перад наведваннем <a href="@url">вашага новага сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
be: <a href="@url">Наведайце ваш новы сайт</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
be: Вызначыць мову па URL (прэфікс шляху ці дамена).

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: All of your projects are up to date.
be: Усе вашы праекты знаходзяцца ў актуальным стане

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"
