MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: The specified passwords do not match.
br: Ne glotont ket ar gerioù-tremen
