MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: The specified passwords do not match.
eo: La indikitaj pasvortoj ne kongruas.

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Installed %module module.
eo: %module modulo estis instalita.

en: Congratulations, you installed @drupal!
eo: Gratulon, vi instalis @drupal!

en: Asc
eo: kreske
