MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Category
ga: Ábhar

en: Price
ga: Praghas

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Product
ga: Táirge

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
