MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Images
is: Myndir

en: Username
is: Notendanafn

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: All
is: Allt

en: Welcome
is: Velkomin(n)

en: Price
is: Verð

en: Code
is: Kóði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: The specified passwords do not match.
is: Lykilorðin eru ekki eins.

en: Promotions
is: Kynningar

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram

en: Masquerade
is: Setja upp grímu

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: All products
is: Allar vörur
