MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (34 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: All
nn: Alle

en: Price
nn: Pris

en: Code
nn: Kode

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: The specified passwords do not match.
nn: Passorda er ikkje like.

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: - All -
nn: - Alle -

en: Installed %module module.
nn: Installera %module modulen.

en: Congratulations, you installed @drupal!
nn: Gratulere, du har installera @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nn: Sjå gjennom meldingane over før du går vidare til <a href="@url">den nye nettstaden din</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nn: <a href="@url">Vithe nettstaden din</a>.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
