MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори
