MaPS Commerce (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: The specified passwords do not match.
si: මුර පද ගැලපෙන්නේ නැත.

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Installed %module module.
si: මොඩියුලය %module ඉන්ස්‌ටෝල් කර හමාරයි.

en: Congratulations, you installed @drupal!
si: සුබපැතුම්! ඔබ @drupal Install කර ඇත.

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට</a> පිවිසීමට පෙර පහත පණිවිඩ පරීක්ෂා කරන්න.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න<a/>.
